بانک کتاب چیست

بانک کتاب

بانک کتاب به معنای مکانی که دارای تعداد زیاد و بی نهایتی از کتاب هاست که میتوان در آن هر نوع کتابی را یافت و آنرا تهیه کرد.به طور عمده این مجموعه ها به صورت فروشگاه آنلاین و یا حضوری مشغول به فعالیت میباشند.

بانک کتاب خورشید نیز یکی از این مجموعه ها میباشد که تجربه زیادی را در این حوزه داراست و توانسته است رقابت تنگاتنگی را با رقیبان خود داشته باشد و قیمت و موجودی منحصر به فرد آن سبب تمایز آن شده است.

بانک کتاب خورشید مجموعه ای کامل از کتب تاریخی و فرهنگی و دانشگاهی و مذهبی میباشد که با اغلب ناشران و نویسندگان قرارداد دارد و شما میتوانید هر نوع کتابی را در این مجموعه بیابید.

بانک کتاب خورشید

اگر شما هم قصد همکاری با ما را دارید میتوانید تماس حاصل فرمائید کلیه خدمات چاپ مقاله و رساله و کتاب از جمله دیوان شعر و سایر کتب علمی نیز در این مجموعه انجام میشود بانک کتاب خورشید را سرلوحه دانش خود قرار دهید و به ما اطمینان کنید که کلیه خدمات با نازلترین قیمت ارائه میشود.

موقعیت جغرافیایی خورشید نیز در میدان انقلاب واقع شده است همانطور که میدانید این منطقه بورس فروش کتاب و نرم افزار است و به دلیل ازدحام جمعیت کتابخوان خورشید تصمیم گرفت که شعبه و نمایندگی اصلی خود را در این منطقه افتتاح کند.برای دسترسی به این محله نیز شما میتوانید به راحتی اقدام کنید و از طریق بی آر تی و مترو هم امکان مراجعه وجود دارد.

همچنین برای سال جدید بانک کتاب در حال برگزاری جشنواره فروش ویژه نیز میباشد و میتوانید تخفیف های خوبی را دریافت کنید با هر خرید هم کوپن های تخفیف بعدی را از فروشنده درخواست کنید.

شروع بکار مجدد بانک کتاب خورشید

به اطلاع میرساند فروشگاه اینترنتی و بانک کتاب خورشید بعد از وقفه ای 2 ساله مجددا فعالیت خود را از اواسط مهر ماه سال 1396 شروع کرد.

فروشگاه و بانک کتاب خورشید

مجموعه فروشگاه های کتاب خورشید با بیش از 30 فروشگاه ثابت کتاب در سراسر کشور آماده پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان در زمینه خرید کتاب بصورت آنلاین و تلفنی میباشد .

درباره ما

درباره ما

سایت خورشید از سال 1387 تا سال 1393 بطور مستمر فعال بوده و بنا به دلایلی حدودا 2 سال کامل سایت غیر فعال شد .

هم اینک میتوانید کتابهای مورد نیازتان را در سریعترین زمان و با کمترین قیمت از بانک کتاب خورشید مطالبه نمایید .

قوانین و مقررات فروشگاه کتاب خورشید